Akademie věd ČR - Akademie věd ČR

Vyhledávání

Celý intranet Aktuální oblast


stonozka.png

Reference od rodičů

 

 

Bydlíme na malé vsi kousek za Prahou, kde není nic, ani žádné děti. Šance dostat se po několikáté  do školek v okolních vesničkách, které stále pukají ve švech, je takřka nemožná. Otevřením Mazánka se nám  naskytla možnost, kterou seslalo snad samo nebe. Asi bych školku zas tak neřešila, jelikož jsem byla s druhým dítětem na MD, avšak potřebu kamarádů jsem na své téměř 4 - leté dceři pociťovala dosti intenzivně. Mazánek nám moc pomohl. V Mazánku oceňuji vstřícné, hezké a čisté prostředí, trpělivost paní učitelek. Pro nás bylo i fajn, že nám byl umožněn pozdější příchod do Mazánka, jelikož cestování nám trvalo skoro 1 hodinu ( auto, vlak, metro, autobus). Na managementu oceňuji flexibilní přístup řešit problémy (viz. obědy), snaha stále vylepšovat služby, kroužky a akce pro děti a celkově přístup, že všem záleží na "společné věci", aby vše fungovalo ve vzájemné symbióze. A to vše za "dost" přijatelné peníze...(oproti soukromím zařízením stejného zaměření). Tak uvidíme třeba se nám poštěstí chodit znova do Mazánka i s mladším synkem. V Mazánku se nám líbilo.
Děkujeme Gabriela Racková, maminka Justinky
10/2013
 
Chtěla bych vám všem moc poděkovat za péči v Mazánku, Pája do školky chodil moc rád a také se v ní hodně naučil. Mazánek byl pro něj ideální v "aklimatizaci" na školkový režim, je to skvělý mezistupeň mezi péčí v domácím prostředí a státní školkou. Uvítala jsem zejména přívětivé rodinné prostředí, ve kterém se Pája cítil dobře, a malý kolektiv dětí, kde si snadno našel kamarády. Děkuji moc za organizaci různých akcí pro děti, jak karnevalu nebo besídek, tak třeba návštěv knihovny nebo solné jeskyně.
Vím, že to s Pájou občas nebylo lehké, takže moc děkuji za vlídnost a laskavost a těšíme se, že se opět uvidíme - jestli to bude možné, tak v letním období, nebo možná při nástupu bráchy Karlíka do Mazánku.
Přeji vám mnoho sil, trpělivosti a elánu při práci s dětmi a organizaci jejich aktivit,
Martina Kamenická, maminka Pavlíka
10/2013

 

 

 

 

Velmi kladně hodnotím centrum Mazánek, které pomohlo jak mě, že jsem se mohla vrátit do práce, tak i synovi, který v menším kolektivu měl dostatek času a prostoru na adaptaci na předškolní prostředí. Myslím, že toto skoro „rodinné“ prostředí v kombinaci s bohatým a kreativním programem bylo pro malého Ríšu nenahraditelné. Některé věci se postupem času ve školičce ještě zlepšovaly, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám dětí i rodičů, až je nám teď trochu líto, že nastal čas odchodu.
Přeji všem dalším dětem, co Mazánek budou navštěvovat, aby tam stavili jako my šťastné chvilky.

Denisa Petráčková, maminka Ríši

 

09/2013

 

Dekujeme Vam za peci, moc se nam v Mazanku libilo. Michal Kovalčuk 

otec Nikolky.

09/2013

 

Vznik Mazánku a hlavně jeho přeměnu z dětského centra na školku rodinného typu hodnotím velmi pozitivně. Pro Edu bylo klidné prostredí v malém kolektivu přesně to, co potřeboval na přivyknutí školkovní docházce a myslím, že je po roce v Mazánku velmi samostatný, zvyklý na kolektiv dětí a dobře připravený na běžnou školku.
Lucie Fajfrová, maminka Edy.
09/2013
 
Dekujeme za moznost vyuziti sluzeb Mazanka.
Pomohlo nam to vyresit situaci, kdy deti nebyly prijaty do skolky a ja uz musela nastoupit do práce.
Deti mely v centru nabity, ruznorody a tvorivy program a byly velmi nadseny ze svych vytvoru. Mame jich doma plne police a s nekterymi si hraji jeste dnes.
Pokud bude moznost, rady se pripojime treba o prazdninach do letni skolky, bude-li v provozu.
Dekujeme a prejeme hodne zdaru do budoucna
Dana Papikova, Karolina a Nikola
09/2013
 
 
Děkujeme za vytvoření báječného centra pro děti!
Byli jsme nadšeni z krásného prostředí, bohatého programu, milých paní učitelek a individuálního přístupu k dětem.
Náš Lukášek na Mazánek stále vzpomíná a rádi se zase někdy připojíme, třeba o prázdninách, bude-li místo.
P. Martinková – maminka Lukáška
09/2012
 
 
Vážená paní Středová,
dnes Radim a Maruška nastoupili u nás ve Světicích do školky a ukončili tak docházku do Mazánku.
Chtěl bych Vám poděkovat, za pečlivou organizaci Mazánku, děti se tam vždy těšily a líbilo se jim tam.
Hodně zdaru v další činnosti!
Zdraví
Jiří Vomlel – otec Radimka
09/2012